:: Statistika
  • Reģistrēti Lietotāji: 116
  • Apskatījumi: 5,723,268
  • Apmeklējumi Kopā: 5,089,616
  • Bildes Albumā: 2,242
  • Ziņu Ieraksti Kopā: 131
  • Komentāri: 161
  • Lietotāji Onlainā: 0
  • Apmeklētāji Onlainā: 2
:: Izvēlne
:: LAIPNI LŪGTI IECAVAS FUTBOLISTU MĀJASLAPĀ FK IECAVA
:: Ieeja
Aizmirsāt paroli?
Reģistrēties
 Logins
 
 Parole
 

Ziņas

Lapas: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>
   2018. gada sezonā FK Iecava daiļā dzimuma pārstāves piedalīsies Sievieśu futbola 1. līgā bez apvienota nosaukuma, tomēr turpinās sadarbību ar FK Jelgava.
Śogad čempionātā piedalīsies 11 komandas, kas izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kura komandas sadalīsies divās nevienādās grupās (seśas un piecas komandas) un aizvadīs vēl vienu apli ar savas grupas komandām.
   Jaunajā sezonā FK Iecava komandas sastāvā spēlēs gan iepriekśējā pamatsastāva spēlētājas, gan jaunpienācējas. Pastiprinās komandu iepriekś AFA Olaine izīrētās Lea Krasnova un Renāte Gaugere, kā arī pieredzējuśās bauśķenieces Alīna Ivanova un Ieva Śteinberga. Kopumā komandas sastāvā ir 27 spēlētājas no Iecavas, Jelgavas, Bauskas, Rīgas, Kokneses un Liepājas.
   Gatavojoties jaunajai sezonai, komanda aizvadīja četras pārbaudes spēles, kurās tika piedzīvoti trīs zaudējumi pret AFA Olaine, FS Metta un Rīgas Futbola skola–1 un izcīnīta uzvara pret SK Super Nova.
   14. aprīlī FK Iecava futbolistes uzsāka dalību Sievieśu futbola 1. līgas čempionātā, kur izbraukumā aizvadīja spēli pret Preiļu novada BJSS. Jau spēles pirmajā minūtē iecavnieces nokļuva iedzinēju lomā. Tomēr pēc septiņām minūtēm Simona Stūrmane izlīdzināja rezultātu, bet vēl pēc pāris minūtēm Abita Tauriņa izvirzīja vadībā FK Iecava vienību un 33. minūtē palielināja pārsvaru līdz diviem vārtiem.
   Tā kā Iecavas futbolistes ieradās Preiļos tikai ar rezerves vārtsardzi, smagākais brīdis bija spēles izskaņā, kad pretinieces paguva atspēlēt vienus vārtus. Neskatoties uz iekrāto nogurumu, FK Iecava spēlētājām izdevās noturēt uzvaru ar 3:2 un veiksmīgi uzsākt 2018. gada sezonu.
   Sezonas pirmo uzvaru nodrośināja śādas FK Iecava futbolistes: L. Kirśbauma, P. Visocka, A. Ziemele, R. Gaugere, E. Kukladčenko, S. Stūrmane, L. Krasnova, I. Śteinberga, K. Casno, E. Druviņa, A. Tauriņa un K. Kanapecka.
   Diemźēl nākamo spēli FK Iecava zaudēja BFC Daugavpils futbolistēm ar 1:4 (vārti: Sabīna Kadirova).
   Bet Iecavas stadionā pirmā spēle notiks 10. maijā pret SK Imanta.
Mārupes Freestyle 2:2 Bastions [p.s.s.: 3:2] (pārspēles par vietu play-off
Ballu Motors 1:6 FAK Sarmītes Slūźas
Ozolnieki 3:3 Rainis [p.s.s.: 1:2]
Lions 8:15 Bastions (spēle par 9./10. vietu)
ZAMS 5:3 Mārupes Freestyle
Ostinieks 7:6 GŚ Securitas Solutions
ZAMS 4:10 FAK Sarmītes Slūźas (pusfināls)
Ozolnieki 4:10 Ostinieks (pusfināls)
ZAMS 6:9 Ozolnieki (Spēle par 3. vietu)
FAK Sarmītes Slūźas 4:3 Ostinieks (Fināls)

 

   FK Iecava 2006-2007. g. dz. meitenes pirmajā sabraukumā Jaunolainē aizvadīja A. apakśgrupas trīs spēles. Neskatoties uz neveiksmīgu sākumu un sāpīgu zaudējumu 0:7 pret AFA Olaine, jau nākamajā spēlē iecavnieces ar 8:0 uzvarēja SK Imanta (vārti: R. Baltruśaite – 3, E. Strazdiņa – 2, L., Voronova, S. Śimiņa, P. Brazauska). Sabraukumā pēdējā spēlē pret FK Liepāja - 1 tikai izskaņā izcīnīta svarīga uzvara ar 2:1 (P. Brazauska – 2). Śobrīd komanda ierindojusies apakśgrupas 4. pozīcijā, un nākamajā sabraukumā ir nepiecieśams vismaz saglabāt śo vietu, lai kvalificētos izslēgśanas spēlēm.
   FK Iecava U-12 komandā spēlēja: Alise Baltruśaite, Sindija Śimiņa, Madara Mediņa, Elza Strazdiņa, Liāna Voronova, Patrīcija Brazauska, Lauma Kośko, Anete Raginska un Rendija Baltru?aite.
   FK Iecava U-14 meiteņu komanda telpu futbola čempionātu uzsāka jau 2017. gada decembrī, kad pirmajā sabraukumā A. apakśgrupas trīs spēlēs piedzīvoja vienu zaudējumu pret Rīgas FS - 1 ar 1:3 (K. Casno), kā arī izcīnīja divas uzvaras: pret Rīgas FS – 2 ar 2:1 (M. Śčucka – 2) un FK Jūrnieks ar 7:0 (M. Śčucka – 5, P. Brazauska, S. Gabrjune).
   Savukārt apakśgrupas noslēdzośajā sabraukumā izcīnīta uzvara abās spēlēs - pret SK Līderis ar 7:0 (S. Gabrjune – 3, M. Śčucka – 2, S. Tiśčenko, S. Vuśkāne) un pret Śitika FS/74. vsk ar 3:0 (M. Śčucka – 2, P. Brazauska). Iecavnieces savā apak?grupā ir otrās un kvalificējas izslēg?anas spēlēm, kur būs jāspēlē pret Talsu NSS meitenēm.
   FK Iecava U-14 komandā abos sabraukumos spēlēja: Evelīna Krasovska, Rainelda Blumberga, Katrīna Casno, Elīna Sipalo, Viktorija Borovska, Unda Kozlova, Simona Tiśčenko, Simona Gabrjune, Beatrise Poča, Santa Vuśkāne, Monta Śčucka, Liāna Voronova un Patrīcija Brazauska.
  Vismazāk veicās FK Iecava sievieśu komandai 2. divīzijā, kura pirmajā sabraukumā abas spēles noslēdza ar neizśķirtu rezultātu - 0:0 pret FK Laidze/Talsu NSS un 1:1 pret JFA Jelgava (vārti: E. Druviņa). Neskatoties uz vājo sākumu, komanda vēl saglabā iespējas kvalificēties izslēgśanas spēlēm, ja nākamajā sabraukumā pieveiks FK Liepāja un FK Lielupe.
   FK Iecava 2. divīzijas komandā spēlēja: Līga Kirśbauma, Kitija Kanapecka, Lea Krasnova, Ieva Śteinberga, Madara Beitiņa, Simona Stūrmane, Abita Tauriņa, Emīlija Druviņa, Renāte Gaugere, Adrija Ziemele un Inga Malaśenko.
   Trīs “FK Iecava” treneri 2018. gada janvārī sekmīgi nokārtojuśi futbola trenera kursu eksāmenus, kurus organizē Latvijas Futbola federācija.
   Pēc pusgada ilgas apmācības Jevgēņijs Rozumnijs ir saņēmis C-LFF trenera licenci, bet Jevgēnijs Gedertsons un Nauris Smaļķis ir saņēmuśi B-UEFA starptautiska līmeņa trenera licences.
   Savukārt Andrejs Tiśčenko ir izgājis resertifikāciju un ir pagarinājis savu B-UEFA licenci līdz 2019. gada beigām. 
Pēc divu gadu praktiskā darba, visi treneri varēs iestāties apmācībai, lai saņemtu nākama līmeņa licenci. 

 

   23. augustā Olainē tika izspēlētas pēdējās Latvijas U16 meiteņu futbola čempionāta spēles, kur vadośajā pozīcijā atrodas AFA Olaine/FK Iecava apvienotā komanda. Lai noturētos pirmajā vietā, mūsu futbolistēm bija nepiecieśams nezaudēt noslēdzośā spēlē pret konkurentēm no Rīgas futbola skolas.
   Bet vispirms AFA Olaine/FK Iecava spēlēja pret Kurzemes FC, un spēle beidzās ar identisku rezultātu 2:0 kā turnīrā pirmajā aplī. Vārtus spēles sākumā guva Abita Tauriņa, bet nostiprināja rezultātu pēdējās minūtēs Liānas Maļčikovas vārtu guvums.
  Izśķirośajā spēlē pret Rīgas futbola skolu bija jūtama neliela nervozitāte; gan Olaines, gan Iecavas meitenes nespēja realizēt labus momentus, bet brīźiem arī kļūdījās aizsardzībā. Tomēr Sievieśu 1. līgā gūtā pieredze ļāva noturēt rezultātu 0:0 un izcīnīt Latvijas U16 meiteņu futbola čempionāta zelta medaļas, kas abu klubu vēsturē noticis pirmo reizi.
Individuālās balvas saņēma AFA Olaine/FK Iecava spēlētājas. Par labāko spēlētāju tika atzīta Anźela Ļebedeva, bet labākas vārtsardzes balvu saņēma Agnese Mandrika, kura ne reizi neļāva pretiniecēm gūt vārtus.
   Par Latvijas čempionēm kļuva śādas FK Iecava futbolistes: Līga Kirśbauma, Lea Krasnova, Renāte Gaugere, Abita Tauriņa, Madara Beitiņa, Emīlija Druviņa, Adrija Ziemele.
   No 6. jūlijā līdz pat 24. augustam Iecavas stadionā norisinājās ikgadējais Iecavas 7x7 futbola čempionāts. Śogad turnīrā piedalījās trīs viesu komandas: Sesava, Bastions (Jelgava), AMBAR (Salaspils), kā arī trīs Iecavas komandas: Santos, Ballu Motors un TFK Lats.
Tāpat kā iepriekśējā gadā, čempionus noteica, ne tikai izspēlējot divus apļus, bet arī aizvadot finālspēles, kur par zeltu cīnījās komandas, kas tabulā bija ierindojuśās 1. un 2. vietā, bet par bronzas medaļām – 3. un 4. vietas īpaśnieki.
   Vasaras garumā notika virkne interesantu spēļu. Daźas komandas spēja revan?ēties par pirmā apļa neveiksmēm, taču 24. augustā komandas kvalificējās izslēgśanas spēlēs tā, ka ceļazīmi uz finālu izcīnīja Bastions un Sesava, bet bronzas likteni bija lemts izspēlēt pērnā gada finālistiem TFK Lats unt Ballu Motors.
   Abas pēdējās spēles aizritēja azartiskā cīņā. Ballu Motors izvirzījās vadībā pret TFK Lats, kas bija spiests atspēlēties no 0:2. Pietuvoties rezultāta izlīdzinājumam izdevās, bet kaut kam vairāk pietrūka arī laika, un spēle noslēdzās ar 3:2 par labu Ballu Motora futbolistiem, kas otro gadu pēc kārtas izcīnīja bronzas medaļas.
   Finālspēles sākumā dominēja Sesava un izrāvās vadībā ar 2:0, bet spēlēs gaitā Bastions atspēlējās, un saspringtajā spēlē rezultāts pamatlaikā palika 3:3. Uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles sitienos, kuros precīzāki ar 2:1 izrādījās Sesavas komandas spēlētāji. Sesavai śis bija jau treśais Iecavas turnīrs, taču zelts izcīnīts pirmoreiz. Pie individuālajām balvām tika Vairis Bērziņś no Sesavas nominācijā «Labākais spēlētājs», bet «Labākā vārtsarga» balva tika pieśķirta Andrejam Tolstikovam no AMBAR.
 
 
No 19. līdz 21. jūlijam Tallinā norisinājās Baltijas kausa izcīņa WU-17 meitenēm, kur savstarpējas spēles aizvadīja Latvijas, Igaunijas un Lietuvas futbolistes.
Uz turnīru Igaunijā tika izsauktas arī divas "FK Iecava" spēlētājas Renāte Gaugere un Emīlija Druviņa. Meitenes palīdzēja izlasei nospēlēt neizśķirti 1:1 pret Igaunijas vienaudzēm un ar 2:1 svinēt uzvaru pret lietuvietēm. Diemżēl Baltijas kausa uzvarētājas noteica pēdēja spēlē, kurā Igaunijas izlase apspēlēja Lietuvu ar 3:1 un tieśi vienu vārtu kopējās starpības deficīts ierindoja Latvijas WU-17 izlasi otrajā vietā.
Savukārt no 3. augusta Bauskā Baltijas kausam sāks gatavoties Latvijas WU-15 izlase, kas spēles par trofeju aizvadīs 5. un 6. augustā Śauļos. Uz śīs vecuma grupas izlasi ir izsauktas iecavnieces Emīlija Druviņa un Līga Kirśbauma.

 

   No 29. jūnija līdz 2. jūlijam FK Iecava piedalījās starptautiskajā futbola turnīrā «Parnu Summer Cup 2017». Igaunijas pilsētā Pērnavā sacentās komandas no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Somijas un Krievijas. FK Iecava puiši tika pārstāvēti divās vecuma grupās: U-8 un U-9, bet meitenes U-15 vecuma grupā.
   2008. gadā dzimušo jeb U-9 vecuma grupā spēlēja divas FK Iecava komandas. 20 komandu konkurencē FK Iecava B komanda, uzvarot divās spēlēs, vienreiz nospēlējot neizšķirti un trīs spēlēs zaudējot, ierindojās 17. vietā. FK Iecava A komanda pārliecinoši uzvarēja savā atlases grupā un tika pusfinālā, uzvarot visās četrās spēlēs. Pusfinālā līdzīgā cīņā ar 0:2 tika piedzīvots zaudējums Viimsi MRJK komandai, bet spēlē par 3. vietu smagā cīņā ar 4:2 tika uzvarēta Leppavaaran Pallo Black komanda. Par visa turnīra labāko vārtsargu tika atzīts FK Iecava sportists Niklāvs Neimanis, kas saņēma dāvanu karti 50 eiro vērtībā.
   Arī U-8 vecuma grupā FK Iecava pārstāvēja divas komandas. FK Iecava B komanda izcīnīja divas uzvaras un četrās spēlēs zaudēja, kopvērtējumā 16 komandu konkurencē ierindojoties 11. vietā. FK Iecava A komanda savā atlases grupā, lai izcīnītu vietu ceturtdaļfinālā, uzvarēja visās trijās spēlēs. Ceturtdaļfinālā tika izcīnīta uzvara pār mājinieku komandu Parnu JK ar rezultātu 8:1. Pusfinālā FK Iecava futbolistiem stājās pretī FC Flora, kur pretiniekiem pret mūsu futbolistiem nebija nekādu cerību.
   Svētdien, 2. jūlijā, fināla spēlē pret FK Auda futbolistiem cīņa bija ļoti sīva. Pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu 4:4, bet pēcspēles soda sitienos iecavnieki bija precīzāki, un FK Iecava A U-8 komanda kļuva par «Parnu Summer Cup 2017» uzvarētājiem. Apbalvošanas ceremonija spēlētāji un treneri saņēma medaļas un lielo, smago kausu, kā arī 10 «Adidas» bumbas.
   Tā kā dažas FK Iecava futbolistes ir saņēmušas izsaukumu uz WU-17 izlasi, meiteņu komanda piedalījās «Parnu Summer Cup 2017» nepilnā sastāvā, kas liedza sasniegt labāku rezultātu. 12 komandu konkurencē FK Iecava meiteņu komanda, izcīnot vienu uzvaru, vienu reizi nospēlējot neizšķirti, bet pārējās spēlēs piedzīvojot zaudējumu ar nelielu vārtu starpību, noslēdza turnīru 8. vietā.
   28.jūnijā Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas stadionā notika Rīgas Futbola skolas organizētā Daugavgrīvas kausa izcīņa 2002.gadā dzimušajām un jaunākām meitenēm.
   FK Iecava futbolistes izcīnījušas 2.vietu ikgadējā Daugavgrīvas kausāFOTO: no Rīgas Futbola skolas albumaŠogad turnīra formāts ir mainīts no futbola 8:8 uz 11:11. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru, nospēlējot katra ar katru. Turnīrā piedalījās trīs pašmāju komandas (Rīgas FS, AFA Olaine, FK Iecava) un kaimiņienes no Lietuvas (Panevėžio FA).
   Pirmajā spēlē FK Iecava nospēlēja neizšķirti 0:0 pret AFA Olaine, bet nākamajā spēlē pret Rīgas FS Emīlijas Druviņas precīzs tālsitiens ļāva iecavniecēm izcīnīt uzvaru ar 1:0. Tā kā lietuvietes savās pirmajās spēlēs guva pārliecinošu uzvaru, spēlē starp Panevėžio FA un FK Iecava futbolistes cīnījās par 1. vietu. Spēlē bija jūtams pretinieču pārsvars, kuru viņas divreiz realizēja, tomēr uz beigām Abitai Tauriņai izdevās vienus vārtus atspēlēt. Diemžēl rezultāts tā arī palika 1:2 un Daugavgrīvas kauss 2017 devās uz Paņevežu. Kopvērtējumā FK Iecava palika 2. vietā, bet bronzas medaļas izcīnīja Rīgas FS. Par FK Iecava labāko spēlētāju tika atzīta Emīlija Druviņa.
   FK Iecava sastāvā spēlēja: L.Kiršbauma, A.Ziemele, K.Casno, P. Visocka, A.Tauriņa, M.Beitiņa, E.Druviņa, E.Sipalo, E.Krasovska, E.Sipalo, P.Sārta, R.Sniedzīte, L.Ašmane, I.Buša, E.Kukladčenko, N.Spiģēna, M.Dresmane un A.Upīte.
 
   Jūlija pirmajās dienās Rīgā norisinājās UEFA Attīstības turnīrs meitenēm. Trīs komandas aizvadīja viena apļa mini turnīru, kurā Latvijas meiteņu WU17 futbola izlase tikās ar Turciju un Fēru salām.
   Neskaties uz to, ka turnīrā varēja piedalīties arī 2000. gadā dzimušās meitenes, uz Latvijas izlasi tika izsauktas 2001.-2002. gadā dzimušās futbolistes, kurām tā bija iespēja gūt pieredzi pirms Baltijas kausa un Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm. Šoreiz starp izsauktajam meitenēm bija arī divas FK Iecava futbolistes – Madara Beitiņa un Abita Tauriņa.
   Abas meitenes iznāca uz maiņu otrajā puslaikā spēlē pret Turcijas izlasi un bija pamatsastāvā spēlē pret Fēru salu izlasi. Diemžēl pretinieču vecuma pārsvara dēļ Latvijas WU-17 izlase piedzīvoja sagrāvi 0:7 pret Turciju un dramatiskā spēlē, nerealizējot 11 m soda sitienu spēles pēdējā minūtē, ar 2:3 piekāpās Fēru salām.
   Ceram, ka meitenes saņems izsaukumus arī dalībai Baltijas kausā.
#14 - Madara Beitiņa, #11 - Abita Tauriņa (foto: LFF.LV) 
Lapas: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>

RSS 2.0
Mājaslapa no SiteX 0.7 Beta. 2005-2018. Visas tiesības aizsargātas.
FK IECAVA