:: Statistika
  • Reģistrēti Lietotāji: 115
  • Apskatījumi: 5,171,625
  • Apmeklējumi Kopā: 4,587,074
  • Bildes Albumā: 2,242
  • Ziņu Ieraksti Kopā: 127
  • Komentāri: 161
  • Lietotāji Onlainā: 0
  • Apmeklētāji Onlainā: 8
:: Izvēlne
:: LAIPNI LŪGTI IECAVAS FUTBOLISTU MĀJASLAPĀ FK IECAVA
:: Ieeja
Aizmirsāt paroli?
Reģistrēties
 Logins
 
 Parole
 

Ziņas

Lapas: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>
   23. augustā Olainē tika izspēlētas pēdējās Latvijas U16 meiteņu futbola čempionāta spēles, kur vadośajā pozīcijā atrodas AFA Olaine/FK Iecava apvienotā komanda. Lai noturētos pirmajā vietā, mūsu futbolistēm bija nepiecieśams nezaudēt noslēdzośā spēlē pret konkurentēm no Rīgas futbola skolas.
   Bet vispirms AFA Olaine/FK Iecava spēlēja pret Kurzemes FC, un spēle beidzās ar identisku rezultātu 2:0 kā turnīrā pirmajā aplī. Vārtus spēles sākumā guva Abita Tauriņa, bet nostiprināja rezultātu pēdējās minūtēs Liānas Maļčikovas vārtu guvums.
  Izśķirośajā spēlē pret Rīgas futbola skolu bija jūtama neliela nervozitāte; gan Olaines, gan Iecavas meitenes nespēja realizēt labus momentus, bet brīźiem arī kļūdījās aizsardzībā. Tomēr Sievieśu 1. līgā gūtā pieredze ļāva noturēt rezultātu 0:0 un izcīnīt Latvijas U16 meiteņu futbola čempionāta zelta medaļas, kas abu klubu vēsturē noticis pirmo reizi.
Individuālās balvas saņēma AFA Olaine/FK Iecava spēlētājas. Par labāko spēlētāju tika atzīta Anźela Ļebedeva, bet labākas vārtsardzes balvu saņēma Agnese Mandrika, kura ne reizi neļāva pretiniecēm gūt vārtus.
   Par Latvijas čempionēm kļuva śādas FK Iecava futbolistes: Līga Kirśbauma, Lea Krasnova, Renāte Gaugere, Abita Tauriņa, Madara Beitiņa, Emīlija Druviņa, Adrija Ziemele.
   No 6. jūlijā līdz pat 24. augustam Iecavas stadionā norisinājās ikgadējais Iecavas 7x7 futbola čempionāts. Śogad turnīrā piedalījās trīs viesu komandas: Sesava, Bastions (Jelgava), AMBAR (Salaspils), kā arī trīs Iecavas komandas: Santos, Ballu Motors un TFK Lats.
Tāpat kā iepriekśējā gadā, čempionus noteica, ne tikai izspēlējot divus apļus, bet arī aizvadot finālspēles, kur par zeltu cīnījās komandas, kas tabulā bija ierindojuśās 1. un 2. vietā, bet par bronzas medaļām – 3. un 4. vietas īpaśnieki.
   Vasaras garumā notika virkne interesantu spēļu. Daźas komandas spēja revan?ēties par pirmā apļa neveiksmēm, taču 24. augustā komandas kvalificējās izslēgśanas spēlēs tā, ka ceļazīmi uz finālu izcīnīja Bastions un Sesava, bet bronzas likteni bija lemts izspēlēt pērnā gada finālistiem TFK Lats unt Ballu Motors.
   Abas pēdējās spēles aizritēja azartiskā cīņā. Ballu Motors izvirzījās vadībā pret TFK Lats, kas bija spiests atspēlēties no 0:2. Pietuvoties rezultāta izlīdzinājumam izdevās, bet kaut kam vairāk pietrūka arī laika, un spēle noslēdzās ar 3:2 par labu Ballu Motora futbolistiem, kas otro gadu pēc kārtas izcīnīja bronzas medaļas.
   Finālspēles sākumā dominēja Sesava un izrāvās vadībā ar 2:0, bet spēlēs gaitā Bastions atspēlējās, un saspringtajā spēlē rezultāts pamatlaikā palika 3:3. Uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles sitienos, kuros precīzāki ar 2:1 izrādījās Sesavas komandas spēlētāji. Sesavai śis bija jau treśais Iecavas turnīrs, taču zelts izcīnīts pirmoreiz. Pie individuālajām balvām tika Vairis Bērziņś no Sesavas nominācijā «Labākais spēlētājs», bet «Labākā vārtsarga» balva tika pieśķirta Andrejam Tolstikovam no AMBAR.
 
 
No 19. līdz 21. jūlijam Tallinā norisinājās Baltijas kausa izcīņa WU-17 meitenēm, kur savstarpējas spēles aizvadīja Latvijas, Igaunijas un Lietuvas futbolistes.
Uz turnīru Igaunijā tika izsauktas arī divas "FK Iecava" spēlētājas Renāte Gaugere un Emīlija Druviņa. Meitenes palīdzēja izlasei nospēlēt neizśķirti 1:1 pret Igaunijas vienaudzēm un ar 2:1 svinēt uzvaru pret lietuvietēm. Diemżēl Baltijas kausa uzvarētājas noteica pēdēja spēlē, kurā Igaunijas izlase apspēlēja Lietuvu ar 3:1 un tieśi vienu vārtu kopējās starpības deficīts ierindoja Latvijas WU-17 izlasi otrajā vietā.
Savukārt no 3. augusta Bauskā Baltijas kausam sāks gatavoties Latvijas WU-15 izlase, kas spēles par trofeju aizvadīs 5. un 6. augustā Śauļos. Uz śīs vecuma grupas izlasi ir izsauktas iecavnieces Emīlija Druviņa un Līga Kirśbauma.

 

   No 29. jūnija līdz 2. jūlijam FK Iecava piedalījās starptautiskajā futbola turnīrā «Parnu Summer Cup 2017». Igaunijas pilsētā Pērnavā sacentās komandas no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Somijas un Krievijas. FK Iecava puiši tika pārstāvēti divās vecuma grupās: U-8 un U-9, bet meitenes U-15 vecuma grupā.
   2008. gadā dzimušo jeb U-9 vecuma grupā spēlēja divas FK Iecava komandas. 20 komandu konkurencē FK Iecava B komanda, uzvarot divās spēlēs, vienreiz nospēlējot neizšķirti un trīs spēlēs zaudējot, ierindojās 17. vietā. FK Iecava A komanda pārliecinoši uzvarēja savā atlases grupā un tika pusfinālā, uzvarot visās četrās spēlēs. Pusfinālā līdzīgā cīņā ar 0:2 tika piedzīvots zaudējums Viimsi MRJK komandai, bet spēlē par 3. vietu smagā cīņā ar 4:2 tika uzvarēta Leppavaaran Pallo Black komanda. Par visa turnīra labāko vārtsargu tika atzīts FK Iecava sportists Niklāvs Neimanis, kas saņēma dāvanu karti 50 eiro vērtībā.
   Arī U-8 vecuma grupā FK Iecava pārstāvēja divas komandas. FK Iecava B komanda izcīnīja divas uzvaras un četrās spēlēs zaudēja, kopvērtējumā 16 komandu konkurencē ierindojoties 11. vietā. FK Iecava A komanda savā atlases grupā, lai izcīnītu vietu ceturtdaļfinālā, uzvarēja visās trijās spēlēs. Ceturtdaļfinālā tika izcīnīta uzvara pār mājinieku komandu Parnu JK ar rezultātu 8:1. Pusfinālā FK Iecava futbolistiem stājās pretī FC Flora, kur pretiniekiem pret mūsu futbolistiem nebija nekādu cerību.
   Svētdien, 2. jūlijā, fināla spēlē pret FK Auda futbolistiem cīņa bija ļoti sīva. Pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu 4:4, bet pēcspēles soda sitienos iecavnieki bija precīzāki, un FK Iecava A U-8 komanda kļuva par «Parnu Summer Cup 2017» uzvarētājiem. Apbalvošanas ceremonija spēlētāji un treneri saņēma medaļas un lielo, smago kausu, kā arī 10 «Adidas» bumbas.
   Tā kā dažas FK Iecava futbolistes ir saņēmušas izsaukumu uz WU-17 izlasi, meiteņu komanda piedalījās «Parnu Summer Cup 2017» nepilnā sastāvā, kas liedza sasniegt labāku rezultātu. 12 komandu konkurencē FK Iecava meiteņu komanda, izcīnot vienu uzvaru, vienu reizi nospēlējot neizšķirti, bet pārējās spēlēs piedzīvojot zaudējumu ar nelielu vārtu starpību, noslēdza turnīru 8. vietā.
   28.jūnijā Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas stadionā notika Rīgas Futbola skolas organizētā Daugavgrīvas kausa izcīņa 2002.gadā dzimušajām un jaunākām meitenēm.
   FK Iecava futbolistes izcīnījušas 2.vietu ikgadējā Daugavgrīvas kausāFOTO: no Rīgas Futbola skolas albumaŠogad turnīra formāts ir mainīts no futbola 8:8 uz 11:11. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru, nospēlējot katra ar katru. Turnīrā piedalījās trīs pašmāju komandas (Rīgas FS, AFA Olaine, FK Iecava) un kaimiņienes no Lietuvas (Panevėžio FA).
   Pirmajā spēlē FK Iecava nospēlēja neizšķirti 0:0 pret AFA Olaine, bet nākamajā spēlē pret Rīgas FS Emīlijas Druviņas precīzs tālsitiens ļāva iecavniecēm izcīnīt uzvaru ar 1:0. Tā kā lietuvietes savās pirmajās spēlēs guva pārliecinošu uzvaru, spēlē starp Panevėžio FA un FK Iecava futbolistes cīnījās par 1. vietu. Spēlē bija jūtams pretinieču pārsvars, kuru viņas divreiz realizēja, tomēr uz beigām Abitai Tauriņai izdevās vienus vārtus atspēlēt. Diemžēl rezultāts tā arī palika 1:2 un Daugavgrīvas kauss 2017 devās uz Paņevežu. Kopvērtējumā FK Iecava palika 2. vietā, bet bronzas medaļas izcīnīja Rīgas FS. Par FK Iecava labāko spēlētāju tika atzīta Emīlija Druviņa.
   FK Iecava sastāvā spēlēja: L.Kiršbauma, A.Ziemele, K.Casno, P. Visocka, A.Tauriņa, M.Beitiņa, E.Druviņa, E.Sipalo, E.Krasovska, E.Sipalo, P.Sārta, R.Sniedzīte, L.Ašmane, I.Buša, E.Kukladčenko, N.Spiģēna, M.Dresmane un A.Upīte.
 
   Jūlija pirmajās dienās Rīgā norisinājās UEFA Attīstības turnīrs meitenēm. Trīs komandas aizvadīja viena apļa mini turnīru, kurā Latvijas meiteņu WU17 futbola izlase tikās ar Turciju un Fēru salām.
   Neskaties uz to, ka turnīrā varēja piedalīties arī 2000. gadā dzimušās meitenes, uz Latvijas izlasi tika izsauktas 2001.-2002. gadā dzimušās futbolistes, kurām tā bija iespēja gūt pieredzi pirms Baltijas kausa un Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm. Šoreiz starp izsauktajam meitenēm bija arī divas FK Iecava futbolistes – Madara Beitiņa un Abita Tauriņa.
   Abas meitenes iznāca uz maiņu otrajā puslaikā spēlē pret Turcijas izlasi un bija pamatsastāvā spēlē pret Fēru salu izlasi. Diemžēl pretinieču vecuma pārsvara dēļ Latvijas WU-17 izlase piedzīvoja sagrāvi 0:7 pret Turciju un dramatiskā spēlē, nerealizējot 11 m soda sitienu spēles pēdējā minūtē, ar 2:3 piekāpās Fēru salām.
   Ceram, ka meitenes saņems izsaukumus arī dalībai Baltijas kausā.
#14 - Madara Beitiņa, #11 - Abita Tauriņa (foto: LFF.LV) 
   Pirmdien, 22. maijā Iecavas stadionā notika pirmā Sieviešu futbola 1. līgas spēlē starp mājiniecēm „FK Iecava/FK Jelgava” un rīdziniecēm „SK Imanta”. Pirms spēles komanda nespēja savākties optimālā sastāvā, jo daļa no Jelgavas futbolistēm guva savainojumus starptautiskajās studentu spēlēs „Sell Games”, līdz ar ko dažam spēlētājam bija iespēja izpausties sev neraksturīgajās pozīcijās. Tā kā iepriekšējās divās spēlēs komanda piedzīvoja neveiksmēs, komandai bija kaujiniecisks noskaņojums pirmajai spēlei Iecavā.
   Jau spēles sākumā „SK Imanta” neizturēja presingu un pēc Katrīnas Casno piespēles, Anna Markule sitienā ar kreiso kāju raidīja bumbu zem vārtu pārliktņa, izvirzot vadībā mājinieces. Spēles 29. minūtē rīdzinieces atspēlējās un uz pārtraukumu komandas aizgāja pie neizšķirta rezultāta 1:1. Spēles gaitā gan viena, gan otra komanda nespēja realizēt vārtu gūšanas momentus, līdz 57. minūtei, kad pēc Annas Markules piespēles, vārtus guva Abita Tauriņa atkal izvirzot vadībā „FK Iecava/FK Jelgava”. Bet jau pēc 2 minūtēm mājiniecēm izdevās izveidot labu pretuzbrukumu, kurā noslēgumā Katrīna Casno asistēja Abitai Tauriņai palielinot rezultātu līdz 3:1. Spēles pēdējās minūtēs „SK Imanta” lika visus spēkus uzbrukumā un vienus vārtus atspēlēja, tomēr spēle noslēdzas ar 3:2.
„FK Iecava/FK Jelgava” svinēja kluba vēsturisko uzvaru un tagad gatavojas sestdienas izbraukumam uz Daugavpili. Savukārt, nākama mājas spēle notiks 3. jūnijā, 11:00, kurā Iecavā viesosies „Rēzeknes novada BJSS” futbolistes no Maltas. 
   Pateicamies arī līdzjutēju skaļajam atbalstam, kas dzina komandu uz priekšu līdz finālsvilpei.
 
Uzrakstījis: Laso [fkiecava.lv] - 22/05/17 @ 8:10PM
   Svētdien, 21. maijā, Salaspils stadionā norisinājās futbola turnīrs, kurā piedalījās arī Iecavas mazie - 2011. gadā dzimušie - futbolisti. Iecavnieki sacentās ar četrām komandām un kopvērtējumā ieguva 2.vietu.
Spēļu rezultāti:
FK Iecava 2:0 Salaspils 
FK Iecava 2:1 Mārupe 
FK Iecava 0:0 FK Rīga 
FK Iecava 0:1 FK Mārupe
 
 

 

   No 18. līdz 21. maijam LFF mācību un treniņu centrā „Staicele” pirmo reizi notika Futbola akadēmijas talantu skate meitenēm. Talantu skates mērķis iegūst vispusīgu informāciju par labākajām valsts futbolistēm, kā arī sekmē pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11. Kopumā tika atlasītas 55 meitenes no dažādām Latvijas komandām vecumā no 11 līdz 15 gadiem. Četru dienu garumā futbolistes aizvadīja piecus treniņus un testēšanas nodarbības, kā arī trīs teorētiskās nodarbības un savstarpēju mini turnīru.
   No Futbola kluba „Iecava” Talantu skatei tika izsauktas: Abita Tauriņa, Adrija Ziemele, Emīlija Druviņa, Līga Kiršbauma, Katrīna Casno, Paula Sārta (stažieris no Aizkraukles „FK Veina”)
 
   No 22. aprīļa, līdz 4. maijam, Sporta namā „Dartija” norisinājās ikgadēja Iecavas novada atklāta kausa izcīna telpu futbolā. Šogad turnīra piedalījās 10 komandas gan no Iecavas, gan no kaimiņu novadiem, kā arī no Rīgas. Komandas izspēlēja divas apakšgrupas spēles, pēc kā sekoja izslēgšanas spēles, kurā kvalificējas katras grupas četras labākas komandas.. 
   22. aprīli tika aizvadītas A. grupas spēles starp komandām: Vilce, TFK Lats, Mārupes Freestyle, Ballu Motors un FK Jaunolaine. Grupas pirmajā vieta ierindojas FK Jaunolaine, kas svinēja uzvaras visās spēlēs, kam sekoja Vilce, Mārupes Freestyle un Ballu Motors, bet noslēdza grupu bez gūtiem punktiem TFK Lats.
   Bet 29. aprīlī līdzīgi izspēlētas B. grupas spēles, kur piedalījās: FC Barons, Sesava, Santos, FAK Sarmītes Slūžas un Mixeris. Šajā grupā stabilāko spēli rādīja Santos aizstājot aiz sevis FC barons, FAK Sarmītes Slūžas un Sesava, bet nekvalificējas ceturtdaļfinālā Mixeris.
Valsts svētkos, 4. maijā tika aizvadītas izslēgšanas spēlēs tik līdz noskaidrots kausa ieguvējs. Bet vispirms diena sākusies ar spēli par 9. vietu, kurā stiprāki izrādījās TFK Lats, kas ar 6:1 pieveica Mixeris. Ceturtdaļfinālos Santos sagrāva Ballu Motors ar 8:1, FC Barons piekāpās Mārupes Freestyle ar 1:2, FAK Sarmītes Slūžas apspēlēja Vilce ar 6:3, bet FK Jaunolaine pieveica Sesava ar 5:3.
Pusfinālos pirmo reizi paklupa Santos, ar 3:5 piedzīvojot zaudējumu pret FAK Sarmītes Slūžas, bet FK Jaunolaine bez grūtībām ar 9:3 apspēlēja Mārupes Freestyle.
   Spēlē par 3. vietu Santos nespēja rehabilitēties piedzīvojot zaudējumu arī pret Mārupes Freestyle, kur rezultāts bija 6:8. 
Finālā FK Jaunolaine rādīja stabilu spēli pret FAK Sarmītes Slūžas turot divu vārtu pārsvaru, tomēr beigās nācās iespringt lai noturēt labvēlīgu rezultātu 4:3. 
   FK Jaunolaine piedalījās Iecavas kausā arī iepriekš, bet triumfēt izdevās tikai šogad. Savukārt komanda saņēma ne tikai uzvarētāju kausu un medaļas, bet savāca arī personīgas balvas, kur par labāko spēlētāju tika atzīts Aleksandrs Mihailovs, bet par labāko vārtsargu Denis Drabovičs.
 
Lapas: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

RSS 2.0
Mājaslapa no SiteX 0.7 Beta. 2005-2017. Visas tiesības aizsargātas.
FK IECAVA